Zwroty i reklamacje

ZWROTY 

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży produktów zakupionych w sklepie internetowym ORNA w ciągu 14 dni od ich otrzymania na zasadach opisanych w Ustawie z dn. 30.05.2014 r. o prawach konsumenta ( Dz. U. z 2014 nr 827).

W przypadku uszkodzenia towaru klient ponosi odpowiedzialność za każde zmniejszenie wartości zakupionej i zwróconej rzeczy. Konsument powinien obchodzić się z towarami i sprawdzać je w taki sam sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym.

Należność za zwracany towar zostanie zwrócona najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych licząc od momentu otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem. 

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

 

Sklep ORNA nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Zwracany towar należy odesłać na własny koszt wraz z kopią dowodu zakupu oraz wypełnionym i podpisanym formularzem zwrotu na adres firmy :

ACUSTORE Justyna Kosarga

42-240 Rudniki
ul. Witosa 1

Z dopiskiem “zwrot”.

 

REKLAMACJE

Jeśli po otrzymaniu zamówienia klient znajdzie w nim wady fizyczne lub stwierdzi niezgodność otrzymanego towaru z zamawianym powinien odesłać go przesyłką pocztową wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem reklamacji oraz dowodem zakupu na nasz adres:

ACUSTORE Justyna Kosarga

42-240 Rudniki
ul. Witosa 1

Z dopiskiem “reklamacja”.


Sklep ORNA nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

W przypadku uzasadnionej reklamacji uszkodzony towar zostanie naprawiony lub wymieniony na taki sam pełnowartościowy produkt, a jeśli będzie to niemożliwe zwrócone zostaną wszelkie poniesione przez klienta koszty transakcji w tym koszty związane z odesłaniem reklamowanego towaru. 

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w możliwie jak najkrótszym terminie, nie później niż 14 dni od dnia otrzymania reklamowanego towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl